Hakkımızda

Biz Kimiz?

Gezgin Reklam ve Sahra Medya, 10 yıllık sektörel deneyimini, müşterilerine en kaliteli şekilde sunmayı amaçlayan, bu doğrultuda çalışmalar sunan, projeler geliştiren, Ege’nin incisi İzmir’de faaliyet gösteren, reklam, tanıtım ve medya ajansıdır.

Vanagidiyorum.com Nedir?

Gezgin Reklam ve Sahra Medya’nın müşteri portföyü sadece İzmir ile sınırlı değildir. Türkiye’nin pek çok kenti gibi, Van’da da müşterilere sahip olan Sahra Medya, Van’ın tanıtımındaki eksikliği görerek, Van için turizm portalı geliştirdi. Vanagidiyorum.com, Van’a özel bir turizm portalıdır.

Neler Yapıyoruz?

Gezgin Reklam ve Sahra Medya olarak, reklam ajanslarının sadece matbaa işlerine veya müşteriden gelen projelere yoğunlaşmaması gerektiğini düşünüyoruz. Reklam ajansı, yaratıcı olmalı, müşterilerine özel projeler üretebilmeli, insanlara fayda sağlamaya çalışmalı. Bu misyon ve vizyonla, basılı reklam materyallerinin haricinde, müşterilerimize sunduğumuz dijital ve teknolojik projeler de bulunmakta. Bunlar Vanagidiyorum.com gibi internet tabanlı olabildiği gibi, aşağıdaki videoda izleyeceğiniz, son teknoloji gerektiren fiziksel projeler de olabiliyor. İzmir’de sanal manken çalışmasını yapan ilk ve tek kuruluş olan Sahra Medya, bu konuda da öncülüğünü sürdürüyor.

Van Rehberiniz Hakkında Daha Fazla: